W.E.B.S. - Weby, na jejichž tvorbě jsem se podílel

QUAKEMAN

Web vznikl v roce 2003, původně na serveru WEB ZDARMA. Od té doby tříkrát změnil design a mírně i obsahovou náplň. Nedávno byly některé texty kompletně přepsány.
Webzin Quakeman se primárně zabývá hrami od společnosti id Software, najde na něm však i články o jiných PC hrách a o kultuře...

www.quakeman.486games.net

Aragornovy stránky

Stránky věnované fenoménu Pána Prstenů. Tento web vznikl nedlouho po odstartování projektu QUAKEMAN, byl vytvářený s obrovským nasazením, neb jsem původně chtěl mít stránky hotové do premiéry Návratu Krále. Nakonec jsem z časových důvodů projekt opustil a stránky nebyly nikdy aktualizovány a v budoucnu už na nich pracovat nehodlám.

www.aragorn.euweb.cz

Žáci ZŠ Velký Újezd

Tento web je pokračovatelem třídního webu mé základoškolské třídy, který jsem vytvořil spolu se dvěma svými kamarády. Z časových důvodů se rozvoji webu zatím věnuji velmi omezeně. Cílem je stvořit stránky mapující životní cesty žáků naší bývalé třídy na základce i vpozdějším životě.

www.9btrida.wz.cz

Fanklub Horkýže SLíže

Stránky jediného fanklubu populární kapely Horkýže Slíže, stejně jakožto fanklub samotný založil slovenský fanoušek Juraj Figura. Původní, značně amaterský web, jsem později částečně restruktorizoval a vytvořil jsem pro něj úplně nový design. Nedávno jsem na designu provedl nové úpravy.

www.horkyzefanclub.xf.cz

Třídní stránky E3

Třídní stránky mé třídy na průmyslovce jsou čistě mou iniciatovou a prozatím jsem jediným autorem jejich obsahu. Stránky vznikly o prázdninách po ukončení prváků a cílem bylo stvořit živý a zajímavý třídní web, který by však disponoval určitou mírou kultivovanosti, která ostatním třídním stránkám často schází.

www.elektroprerov.unas.czWeby, které nebyly realizovány

Stránky SPŠ Přerov

Tento designový návrh vznikl v rámci kompletní rekunstrukce stránek SPŠ Přerov. Práce jsem nakonec zanechal pro zásadní neshody v tvůrčím týmu.

Stránky SPŠ Přerov II

Designový návrh vzniklý jakožto alternativa k výše uvedenému designu stránek SPŠ Přerov.

 

Valid HTML 4.01 Transitional Valid CSS!